V Českej republike a na Slovensku je viac ako 3 000 000 ľudí, ktorí majú problémy s duševným zdravím

Len 1/3 z nich vyhľadá pomoc,
2 000 000 je na to odkázaných.1 A to by sme chceli zmeniť.

Veríme, že psychoterapia je spôsob, ako sa cítiť lepšie

Možno máte pocit, že nepoznáte rozdiel medzi psychológom, terapeutom alebo psychiatrom. Možno sa vnútorne trápite a neviete, s kým sa porozprávať. A možno si tiež myslíte, že terapia nie je pre vás a je to úplne posledná možnosť. V Hedepy veríme, že v 21. storočí môže byť psychoterapia spôsobom, ako sa cítiť lepšie. Nemusíte byť sami, nech ste kdekoľvek.

Využitie technológie na uľahčenie cesty ku kvalitnej psychoterapii

Dovoľujeme, aby psychoterapia bola:

V4_hedepy-natalie-2-w_montaz
Náš tím

Spájame odborníkov na terapiu s odborníkmi na technológie,

aby sme vytvorili psychoterapiu pre 21. storočie.

Mgr. Lukáš Krčil

Generálny riaditeľ

Posledných niekoľko rokov sa pohybujem vo svete biznisu a marketingu. Často vidím okolo seba ľudí, ktorí sú smutní, bojujú, ale nevedia, kam sa obrátiť. Preto sme sa rozhodli vytvoriť Hedepy, platformu, ktorá vám uľahčí cestu k psychoterapii odkiaľkoľvek. Chcete sa k nám pridať alebo máte podobný cieľ? Dajte mi vedieť.

lukas.krcil@hedepy.cz
+420 607 190 757

Mgr. Žaneta Krčilová

Komunitný manažér

Dbám na to, aby sa terapeutom v Hedepy páčilo, aby mali podporu a cítili sa príjemne. Vyštudovala som psychológiu a o psychologické témy sa zaujímam už viac ako 10 rokov. Od detstva som si želala pomáhať ľuďom a v Hedepy mám pocit, že sa mi to darí. Prosím, kontaktujte ma, ak potrebujete možno odporúčanie na vhodného terapeuta, a ak ste terapeut, napíšte mi, ak máte záujem sa k nám pridať.

zaneta.krcilova@hedepy.cz
+420 777 723 130

Bc. Martin Zdražil

Marketingový riaditeľ

V spoločnosti Hedepy sa zaoberám najmä komunikáciou. Skrátka, dať ľuďom vedieť, že pre nich máme užitočnú službu, ktorá im môže pomôcť dostať sa z ich trápenia. S marketingom som začal pred 10 rokmi, na začiatku kariéry som sa popálil a vyhorel. Hedepy sa mi páči, pretože môže pomôcť ľuďom v situáciách, ako je tá moja.

Roman Zámečník

Produktový manažér

Dbám na to, aby sa Hedepy dala ľahko používať pre každého. Viem, že vždy je čo zlepšovať, a teším sa na všetky zlepšenia, ktoré nás čakajú. Ale už teraz ma teší, keď vidím ľudí, ktorí teraz vďaka Hedepy nemusia čakať týždne na pomoc alebo sa rozhodnú vyskúšať psychoterapiu. Budem veľmi rád, ak mi napíšete akúkoľvek spätnú väzbu alebo dokonca nápad, ako Hedepy vylepšiť.

roman.zamecnik@hedepy.cz
+420 723 848 493

Hedepy je vytvorený s podporou odborníkov v oblasti psychológie a psychoterapie,

ktorí nám pomáhajú čerpať z vedecky overených údajov

Hedepy s. r. o.

V Tišině 474/3, Dejvice,
160 00 Praha 6

podpora@hedepy.cz
+420 771 123 001


IČ: 09206281
DIČ: CZ09206281

Naša spoločnosť je registrovaná na Mestskom súde v Prahe, oddiel C, vložka 332559/MSPH.