Párová terapia je určená pre všetky páry, ktoré chcú pracovať na svojom vzťahu

Vo vzťahu je bežné, že počiatočný pocit zamilovanosti nakoniec nahradí triezvejší, ale možno hlbší pocit lásky k druhému. Počas spoločného života sa objavujú starosti, nezhody, všednosť… Niekedy môžeme mať problémy so vzájomnou komunikáciou alebo sa cítiť vo vzťahu nenaplnení. Konflikty môžu spôsobiť nezhody v otázkach výchovy detí, spolužitia so širšou rodinou a, čo je veľmi dôležité, spokojnosti so sexuálnym životom. Párová terapia môže pomôcť, jedinou podmienkou je, aby obaja partneri boli ochotní pracovať na svojom vzťahu a zdieľať svoje pocity.

Čo ak váš partner nie je pripravený alebo jednoducho ešte nechce pracovať na vzťahu?

Je logické, že problém dvoch ľudí by mali riešiť dvaja ľudia. Niekedy však druhá osoba môže mať pocit, že párová terapia nie je tým správnym riešením, alebo možno problém ani tak veľmi nepociťuje. Neexistuje jednoduchá rada, ako prinútiť druhú osobu, aby prišla na terapiu, a akýkoľvek nátlak môže ľahko vyvolať ďalší konflikt.

Ak má však jeden z partnerov vôľu prekonať problémy a zachrániť vzťah, nič nie je stratené. Môže byť užitočné začať s individuálnou terapiou a dohodnúť si stretnutie s odborníkom, ktorý sa venuje aj párovej terapii. Koniec koncov, ako sa hovorí, vždy je dobré začať od seba. Možno práve vaše skúsenosti a zážitky s terapiou pomôžu presvedčiť vášho partnera, že párová terapia má pre váš vzťah zmysel.

S Hedepy máte záruku kvality


  • Pracujeme len s terapeutmi s odborným vzdelaním, ktorí spĺňajú kritériá profesijných organizácií. Viac informácií

  • Ak nebudete spokojný, vrátime vám peniaze.

  • Cena za párovú terapiu je 54 EUR. Sedenie trvá 90 minút. Pozrite sa, ako funguje Hedepy

  • Nemusíte nič inštalovať, môžete sa pripojiť online z akéhokoľvek prehliadača, ale aj skrz smartfón . Ďalšie informácie o videohovoroch

Kdekoľvek a kedykoľvek

Výskum ukazuje, že online terapia je rovnako účinná ako osobné stretnutia

Podľa štúdií je online terapia porovnateľne účinná s osobnou terapiou 1 a klienti ju považujú za praktický spôsob poskytovania terapeutických služieb.2
(Barak, Hen, Boniel-Nissim, & Shapira, 2008)
(Andrews et al., 2018)
Hovor je zabezpečený rovnakou technológiou, akú používa spoločnosť Google. Nikto okrem vás a klienta ho nemôže počuť.